Vsi oglasi - Kariera d.o.o.

Proizvodni delavec m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 16.01.2017 Kraj dela: Kamnik

Za našega naročnika iščemo novega sodelavca (m/ž) za delovno mesto Proizvodni delavec. Nudimo pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas, dolgoročno sodelovanje, redno in stimulativno plačilo.

Podobni oglasi · Vsi oglasi  delodajalca · Shrani oglas · Deli s prijatelji · Pošlji prijatelju Oglej si oglas

Nabavno-prodajni referent m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 13.01.2017 Kraj dela: Kamnik

Za našega naročnika, večje mednarodno podjetje, ki proizvaja aluminijski prah in pasto za potrebe v proizvodnji lahkih betonov, iščemo kandidata za delovno mesto Nabavno-prodajni referent m/ž na lokaciji Kamnik.

Pripravljalec premaznih mešanic m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 13.01.2017 Kraj dela: Vevče

Za našega naročnika, mednarodno podjetje, ki je vodilni proizvajalec različnih vrst papirjev, iščemo kandidata za delovno mesto Pripravljalec premaznih mešanic m/ž na lokaciji Vevče.

Mehanik za delo v proizvodnji m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: Lendava

Za našega naročnika, mednarodno priznano farmacevtsko proizvodno podjetje Lek d.d., iščemo kandidata za delovno mesto Mehanik za delo v proizvodnji m/ž na lokaciji Lendava.

Skladiščnik m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: Maribor

Za našega naročnika, uspešno živilsko podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto Skladiščnik m/ž na lokaciji Maribor.

Delavec v proizvodnji m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: okolica Trebnjega

Delovne naloge: delo v proizvodnji pihanja in brizganja plastike, vizualen pregled delovanja strojev in naprav po navodilu vzdrževanja, priprava ustreznih granulatov in nasutje v mešalec, menjavanje kolutov s cevjo na stroju, ročni in strojni razrez cevi.

Delavec v proizvodnji v Livarni m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: Štore

Pričakujemo: najmanj III. stopnjo izobrazbe smeri, pripravljenost na izmensko delo, želja po učenju in pridobivanju novih znanj, 1 leto delovnih izkušenj s področja proizvodnje, dobra fizična pripravljenost, spretnost, natančnost, vestnost pri delu.

Pripravljalec lesa m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: Krško

Pričakujemo: zaključeno vsaj III. stopnjo izobrazbe tehnične smeri, opravljen izpit za delo z ročno motorno žago, vsaj eno leto izkušenj z delom v proizvodnji, pripravljenost na večizmensko delo.

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: Kamnik

Delovne naloge kandidata na delovnem mestu Skladiščnik m/ž bodo obsegale: priprava materiala za proizvodnjo, sortiranje materiala, komisioniranje, uporaba ročnega viličarja.

Upravljalec linij m/ž

Kariera d.o.o. Objavljeno: 12.01.2017 Kraj dela: Žiri

Za našega naročnika, iščemo kandidata za delovno mesto Upravljalec linij m/ž na lokaciji Žiri.